Imprezy

Niezapomniane przyjęcia
Aktualności
  • Hotel Racibor - PL
  • Hotel Racibor - EN
  • Hotel Racibor - DE

Nasze Sale

Nasi Goście mogą wybrać odpowiednie wnętrze na każdego typu przyjęcie.

- Sala Bankietowa - przyjęcia zasiadane na ok. 100 osób
- Sala Restauracyjna Główna - przejęcia zasiadane na ok. 60 osób, przyjęcia taneczne
- Pub - przyjęcia zasiadane na ok. 25 osób
- Sala konferencyjana - ułożenie stolików w formie okolicznościowej (na ok. 24 osoby)
- Sala biznesowa - idelane miejsce na spotkanie biznesowe w małym gronie (na 8 osób)

Wesela

Wesele to jest jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Pozostaje w pamięci przez lata. Jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa najwyższym oczekiwaniom. Nasz ambitny i profesjonalny personel, wciąż udoskonala swoje umiejętności w tworzeniu nowych aranżacji. Powierzając nam organizacje Przyjęcia Weselnego, dokonują Państwo trafnego wyboru. Sprawimy, że wspomnienie Tego Dnia na zawsze pozostanie w Waszej pamięci.

Z naszej strony gwarantujemy: wyborną kuchnię, doskonałą obsługę, wyjątkową dekorację, niepowtarzalny klimat, profesjonalizm i gwarancję najlepszej jakości.

Studniówki

Studniówka jest i musi być wydarzeniem szczególnym i niezapomnianym. Doskonale o tym wiemy – organizujemy studniówki w wyjątkowym stylu. Sala Bankietowa daje możliwość zorganizowania bali studniówkowych na najwyższym poziomie.  Jednocześnie Poloneza może zatańczyć ok. 50 par. Wspaniałe potrawy, przyrządzone i podane z dbałością o każdy szczegół, profesjonalna obsługa, zapewniają niezapomniane przeżycia.

Gwarantujemy: elegancką salę, przestronny parkiet taneczny, znakomite potrawy, duży parking, współpracujemy z fotografem, kamerzystą, DJ oraz zespołem muzycznym.

Chrzciny

W ten wyjątkowy dzień zapewnimy  Państwu ujmujący nastrój, by stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Nasze Sale to wyjątkowe miejsce, podkreślające ważność tego szczególnego dnia. Słynąca ze wspaniałych potraw kuchnia, dla której  każde danie to dzieło sztuki.

Gwarantujemy: elegancką, klimatyzowaną salę, znakomite potrawy, patio z ogrodzonym tarasem, plac zabaw dla dzieci i duży parking. Współpracujemy z fotografem, kamerzystą. Istnieje możliwość współdzielenia Sali z innymi gośćmi – w tym wypadku poszczególne stoły oddzielone są gustownymi drewnianymi parawanami, zapewniającymi swobodę i dyskrecję.

Komunie

Klasycznie zaprojektowane wnętrza, emanują szykiem i elegancją co wspaniale nadaje się na tego typu  uroczystości. Podniosła atmosfera idealnie wpisuje się do charakteru przyjęcia z okazji  Pierwszej Komunii Świętej. Różnorodna i zawsze smaczna kuchnia pieści podniebienia Gości, a szybka i profesjonalna obsługa dba o ich potrzeby.

Gwarantujemy: klimatyzowaną salę, znakomite potrawy, plac zabaw, parking, współpracujemy z fotografem, kamerzystą, zespołem. Istnieje możliwość współdzielenia Sali z innymi gośćmi – poszczególne stoły oddzielone są gustownymi drewnianymi parawanami.

Przyjęcia

Powodów do uroczystego świętowania jest wiele – „okrągła” rocznica ślubu, urodziny lub imieniny, a może po prostu spotkanie po latach lub firmowa impreza. Powodów jest wiele, ale miejsce tylko jedno - Sala Bankietowa Hotelu Racibor!

Luksusowa i elegancka sala stanowi idealną oprawę dla każdej uroczystości, niezależnie od jej charakteru. Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do każdego klienta, wsparte wieloletnim doświadczeniem gwarantuje zarówno udaną imprezę integracyjną, jak i szaloną zabawę podczas imprezy z okazji osiemnastych urodzin. Wyborna kuchnia oraz profesjonalna obsługa i znakomity zespół muzyczny dopełnia wyjątkową atmosfera.

Bezpieczny hotel